Kontakt

SAMORZĄDOWE OGNISKO BALETOWE

ul. Bohaterów Monte Cassino 25

15- 893 Białystok

tel. 85 748-21-20 (wtorek, środa,czwartek)

tel. 85 732-79-49 (poniedziałek, piątek)

email: sob@um.bialystok.pl

Sekretariat czynny:
pon. 7:30 – 15:30 MDK!!! tel.: 85 732-79-49
wt. 12:00 – 20:00
śr. 12:00 – 20:00
czw. 12:00 – 20:00
pt. 7:30 – 15:30 MDK!!! tel.: 85 732-79-49

 

Nauczyciele tańca:
1.    Jolanta Stefanowicz Najman e-mail: j.najman@sob.bialystok.pl
2    Dorota Kałużna e-mail: d.kaluzna@sob.bialystok.pl
3.    Grażyna Pietrzak e-mail: g.pietrzak@sob.bialystok.pl
4.    Natasza Borycka e-mail: n.borycka@sob.bialystok.pl
5.    Agnieszka Rosłan e-mail: a.roslan@sob.bialystok.pl

Akompaniament:
1. Lidia Trojanowska e-mail: l.trojanowska@sob.bialystok.pl
2. Anna Rogińska e-mail: a.roginska@sob.bialystok.pl
3. Krzysztof Kiercul e-mail: k.kiercul@sob.bialystok.pl
4. Ewa Nowacka e-mail: e.nowacka@sob.bialystok.pl

5. Ernest Sienkiewicz e-mail: e.sienkiewicz@sob.bialystok.pl

Inspektor danych osobowych – Izabela Remjasz
Numer kontaktowy: 85 748-21-20
iodbialy@abifusion24.pl

Skip to content