Sukcesy

Przegląd Tańca Happy Feet 2022
Grupa IV D/dziecięca, nauczyciele prowadzący: Natasza Borycka i Lidii Trojanowska, w dniu 19 maja 2022 r. uczestniczyła w Przeglądzie Tańca Happy Feet. Gratulacje! Jesteśmy z Was dumni!

Przegląd Tańca Happy Feet 2022
Grupa III B/dziecięca, nauczyciele prowadzący: Dorota Kałużna i Anna Rogińska, 19 maja 2022 r. wzięła udział w Przeglądzie Tańca Happy Feet. Gratulujemy młodym artystom!
Zdjęcia d, e, f

Polka Country& Hit the road Jack podbiły Amerykę
Z wielką dumą zawiadamiamy, że dwie kolejne grupy Samorządowego Ogniska Baletowego odniosły sukcesy na arenie międzynarodowej. ‘Polka Country’ w wykonaniu grupy III i IV C działu dziecięcego w choreografii Jolanty Stefanowicz-Najman oraz ‘Hit the road Jack’ w układzie tanecznym przygotowanym przez Dorotę Kałużną, zatańczony przez dziewczyny z grupy IV D młodzieżowej podbiły Amerykę.

Online Wave
Grupy taneczne z Samorządowego Ogniska Baletowego ZPO nr 2 w Białymstoku zdobyły wysokie nagrody na międzynarodowym konkursie „Online Wave” organizowanym przez hiszpańską organizację Fiestalonia. W konkursie online wzięły udział zespoły z całego świata. W składzie jury konkursu byli renomowani artyści i krytycy z Hiszpanii, Francji, Włoch, Chin, Stanów Zjednoczonych i innych krajów. Jurorzy docenili kunszt baletowy grupy IVA młodzieżowej prowadzonej przez panią Grażynę Pietrzak i przyznali II miejsce. W kategorii tańców różnych klasy młodzieżowe Jolanty Stefanowicz-Najman, Doroty Kałużnej oraz Grażyny Stanisławskiej zdobyły III miejsce.

Skip to content